Hali hazırda EKİN SEBZE MEYVE  Ankara Yenimahalle Toptancı Hal kompleksinde A’dan Z’ye sebze meyve ve doğal ürünlerin ev dışı tüketime yönelik alım satım tedarik ve lojistik hizmetini vermektedir.

İşletmemizin en önemli fonksiyonu, ülkemizin dört bir köşesinden üreticiler tarafından gönderilen yaş sebze ve meyvelerin toptan satışı için büyük bir pazar rolü oynayan hallerde üreticiyle tüketiciler arasında köprü görevini üstlenmiş olmasıdır.

Ekin Sebze Meyve Kaliteli hizmet anlayışıyla faliyetlerine devam ederek geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede maksimum kalitede çözümler sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz bütün ürünler günlük, taze ve Türk gıda kodeksine uygundur. Ayrıca ambalajlı ürünlerimiz Tarım Bakanlığı izinlerine sahiptir.

Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini ön planda tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.

Yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalışılan kurum/firma da bizim bir çözüm ortağımızdır.

Yaş gıdanın bir ihtiyaç olduğu kadar bir lezzet anlamına da geldiğini bilen firmamız personeli özenle ve güler yüzle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi daima ön planda tutmaktadır ve tutmaya devam edecektir.